Подарункові сертифікати

Всі ми любимо подарунки – і отримувати, і дарувати. А що може бути приємніше, ніж вручити близькій вам людині те, про що вона давно мріяла.

Так, дарувати подарунки дуже приємно. Але тут є одна складність. Справжнє задоволення від отримання або вручення подарунка може бути, тільки якщо цього подарунка дуже чекали, або якщо подаровано щось несподіване. Сюрприз…

Важко собі навіть уявити, скільки кожному з нас потрібно робити подарунків близьким, друзям, колегам. I як кожному зробити “правильний подарунок”, щоб не помилитися?!

В наш час вихід знайдено. Це подарунковий сертифікат — дуже зручно і сучасно!

А ось від так званих «чергових підношень» краще відмовитися. Адже часто, збираючись на свято до кого-небудь, ми, зневірившись купити що-небудь гарне і красиве, і при цьому таке, що зможе по-справжньому порадувати людину, купуємо все одно.

У цій ситуації найправильніший вибір такий: якщо не знаєте, що подарувати на свято-даруйте подарунковий сертифікат.

Що ж це таке Подарункові сертифікати?

Кожен поважаючий себе магазин, косметичний або спортивний клуб, і т. д. випускає карти (сертифікати) з певним номіналом грошової суми, які призначені для того, щоб їх дарувати. Такий сертифікат, що отримав в подарунок, може піти в цей магазин і придбати все, чого забажає душа. Якщо суми, зазначеної в сертифікаті, не вистачає на обраний товар або послугу — її спокійно можна доплатити готівкою.

Подарункові сертифікати — це новий стандарт в даруванні подарунків, який розширює горизонти можливостей.

Центр лазерної косметології Ізумі випустив подарункові сертифікати номіналом 100, 150, 250, 350, 500 і 750 гривень.

Ви можете придбати сертифікат у подарунок коханим і близьким людям, а цей подарунок напевно принесе їм багато позитивних емоцій і гарного настрою!

Даруйте подарунки із задоволенням. І будьте щасливі!

Важливо

За допомогою подарункового сертифіката ІЗУМІ (далі Сертифікат) ви можете отримати будь-які процедури на суму, зазначену на сертифікаті (як номінал сертифіката), в центрі лазерної косметології Ізумі.

  • Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом.
  • Сертифікат не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів.
  • Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується.
  • Сертифікат можна використовувати тільки один раз в Центрі лазерної косметології Ізумі.
  • Якщо вартість процедури вище номіналу сертифіката, ви повинні оплатити різницю між вартістю обраної процедури і номіналом сертифіката.
  • Якщо вартість обраної процедури нижче номіналу Сертифіката, різниця між вартістю процедури і номіналом Сертифікату клієнту не повертається, але може бути використана при проведенні інших процедур.
  • Знижки на придбання сертифіката не поширюються.
  • При проходженні процедури у Центрі лазерної косметології Ізумі за допомогою Сертифіката всі діючі на момент проходження процедури акції та спеціальні пропозиції зберігаються.
  • Подарунковий Сертифікат ІЗУМІ дійсний протягом 3 місяців з моменту придбання Сертифіката покупцем.
  • Після закінчення зазначеного строку Сертифікат втрачає свою силу, не підлягає поверненню і не приймається до обміну на процедури.

Купуючи сертифікат або проходячи процедуру, використовуючи Сертифікат, покупець (клієнт) підтверджує, що ознайомлений з даними Правилами і згоден з ними.