Лазерна епіляція

Підготовка до лазерної епіляції

Не засмагати на сонці та не відвідувати солярій протягом 1 місяця до процедури

Не видаляти волосся будь-яким способом, окрім гоління, за 1 місяць до першої процедури та між процедурами

Ділянку, яка буде оброблятися лазером, необхідно ретельно поголити за 1 день до процедури (ввечері напередодні)

Якщо Ви вживаєте будь-які медичні препарати, повідомте нас про це

Після процедури

  • Не можна сильно терти шкіру, мити її гарячою водою, відвідувати сауну протягом 3 днів;
  • Не використовувати косметичні засоби, які містять абразивні гранули (скраби), спирт чи відбілюючі компоненти протягом 3 днів. Натомість, Ви можете використовувати зволожуючий крем, або заспокоюючий засіб «Пантенол», «Бепантен»;
  • Не висмикувати волоски, що залишилися;
  • Не засмагати і не відвідувати солярій протягом 2 тижнів після процедури. Перед виходом на вулицю у сонячну погоду наносити сонцезахисні засоби з рівнем захисту SPF не менше 40

ВАЖЛИВО дотримуватися графіка відвідувань, а також всіх правил проходження лазерної епіляції.

Принцип дії

Лазер вибірково нагріває темний пігмент меланін, який міститься у волоссі. Теплова енергія руйнує саму волосину, а також ті клітини, з яких волосся зазвичай виростає знову. А ось на інші структури шкіри лазер практично не чинить дії завдяки тому, що довжина хвилі александритового лазера 755нм., а такі хвилі найкраще поглинаються саме меланіном. Не видаляється біле, сиве та пушкове волосся, яке не містить пігменту.

Лазерна епіляція була вперше введена в практику у 1997 році і сьогодні широко використовується у всьому світі.

В нашому центрі процедуру проводять спеціально підготовлені спеціалісти, використовуючи найкраще лазерне обладнання виробництва США – Candela GentleLase.

Можливі ускладнення

Ми намагаємося звести до мінімуму ризик ускладнень під час проведення процедури. Проте, потенційно можуть виникнути наступні побічні ефекти та ускладнення:

Тимчасові побічні ефекти (зазвичай тривають менше 3 днів):

  • свербіж, почервоніння шкіри;
  • набряк шкіри навколо волосяних фолікулів у вигляді обмежених підвищень над рівнем шкіри;
  • поколювання чи відчуття оніміння.

Більш серйозні ускладнення зустрічаються вкрай рідко, однак повністю виключити їх неможливо:

  • опік шкіри;
  • поява синців;
  • тимчасові зміни пігментації шкіри (поява більш світлих, або більш темних ділянок шкіри). Зміни пігментації, хоча і тимчасові, можуть зберігатися протягом декількох місяців і навіть років.

Запитання та відповіді

Для досягнення максимального результату необхідно пройти повний курс лазерної епіляціє, що в середньому складає 6 – 8 разів. Але деякі ділянки шкіри потребують більшої кількості процедур. Наприклад, ділянки на обличчі потребують до 10 – 12 процедур. Перерва між процедурами складає 1,5 – 2 місяці, в залежності від зони. Це пов’язано з тим, що світло лазера чинить дію тільки на “зрілі” волосяні фолікули, які перебувають у фазі росту. Кількість такого волося в середньому становить 20 відсотків. Таким чином, під час кожної процедури видаляється тільки певна частина фолікулів. Це правило незмінне для роботи лазера будь-якого типу.

Організм людини – занадто складна система, аби гарантувати 100-відсотковий результат. Адже існує ряд факторів, які значно впливають на ріст волосся, наприклад, гормональний фон. Після проходження повного курсу процедур, видаляється більше 90% волосся. Та невелика частина волосся, яка може залишитися, зазвичай або пушкове волосся, або значно тонше і світліше, ніж воно було спочатку. Іноді може знадобитися коригуюча процедура, наприклад, 1 раз на рік.

У дуже незначної кількості клієнтів, найчастіше внаслідок деяких захворювань або медичних станів, волосся через деякий час може виростати знову. Тому ми рекомендуємо жінкам з незвичним ростом волосся, особливо за чоловічим типом, обов’язково проконсультуватися у ендокринолога і гінеколога (причиною може бути синдром полікістозних яєчників чи підвищений рівень тестостерону). Чоловікам з надлишковим ростом волосся рекомендується пройти тест на інсулінорезистентність.

Зазвичай клієнти можуть відчувати певний дискомфорт. Відчуття нагадують удар резинкою, якщо її попередньо розтягнути і відпустити. Біль відчувається лише під час імпульсу і зникає відразу після нього. Значна частина клієнтів добре переносять процедуру і не використовують анестетик. Однак, поріг больової чутливості – показник дуже індивідуальний. Якщо у Вас дуже чутлива шкіра (має значення також ділянка, що обробляється), ми запропонуємо Вам скористатися знеболюючим кремом, або спеціальним анестезуючим спреєм.

Ні, не шкідливо. Лазерне світло з довжиною хвилі 755 нм є абсолютно нешкідливим. Воно поглинається тільки пігментом, що міститься у волосах, але не навколишніми тканинами.

Усім хочеться мати гладеньку шкіру влітку. Але засмага є протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Тому ми радимо починати курс процедур заздалегідь. Якщо є можливість – починайте восени або взимку, тоді до літа Ви будете готові на всі сто відсотків!

Майже кожна дівчина стикалася з проблемою волосся, що вростає. Частіше це трапляється після гоління, шугаринга, або механічної депіляції. Шкіра стає подразненою, з’являються запальні елементи, що підвищуються над рівнем шкіри, виникає так званий псевдофолікуліт.

Але ж так хочеться мати гладеньку, шовковисту шкіру!

Це можливо, адже саме лазерна епіляція є найбільш дієвим способом позбутися псевдофолікуліту. Шкіра надовго залишиться гладенькою та шовковистою, а Ви назавжди забудете про волоси, що вростають.